poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Nudzi Ci się? Zrób porządek!

Średnio dwa razy w tygodniu zostaję sama w mieszkaniu na jakieś 6 godzin. Co wtedy robić? Pochodzić? Będą bolały nogi. Poczytać? Jeśli ciekawą książkę to jak najbardziej, lektura- blee.
Pooglądać filmy/seriale? To tygrysku\i lubią najbardziej, ale... poza tym, że dowiemy się,  kim jest Anka, czy Antek zdradził Julię i czy Piotrek wypadając z okna zginął, nie zrobimy nic pożytecznego. Ja znalazłam sobie nową receptę na dużo wolnego czasu. Może to zabrzmi banalnie, ale biorę się za sprzątanie. Dla mnie nie jest to czynność, jak każda inna, po prostu kiedy nie mam motywacji, w życiu nie zabiorę się za sprzątanie. Ale jest jedno ,,ale''. Kiedy widzę posprzątane mieszkanie, pachnące i przestronne czuję się znakomicie. Naprawdę polecam.

PS faceci to STRASZNI bałaganiarze! Mój nie aż tak, ale ,,bardzo serdecznie'' pozdrawiam Jego współlokatora, tak, jestem zirytowana.
PS 2 sprzątanie obcego mieszkania jest jeszcze bardziej podniecające!


6 komentarzy:

 1. Jestem straszną pedantką, porządek musi być!
  Pozdrawiam.;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja właśnie skończyłam sprzątać teraz relaks :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny blog :)
  Obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 4. ja sie zabieram za wysprzątanie szafy od miesiąca, nadal brak motywacji :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli u kogoś to lubię sprzątać. Ale u siebie sprzątanie ciągnie się godzinami ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja niby mam ochotę na sprzątanie , ale i tak zawsze siedzę przed Laptopem i staram się utrzymać porządek , ale na weekend tragedia : D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Z pewnością odwiedzę Twojego bloga :)